İade Koşullarınız Nelerdir?

Satın aldığınız Alan adı (Domain), cPanel, DirectAdmin, Plesk, LiteSpeed, SSL, Özel IP, Tasarım, Kampanyalı Hizmetler, Server ve Server Destek Hizmetleri ( Dedicated – VPS – VDS ) Geri iadeye dahil değildir. Sadece Hosting ve Reseller Hosting hizmetlerimizin 3 gün içerisinde iade garantisi bulunmaktadır. Mira Net Bilgisayar – İnternet ve Bilişim Teknolojileri’nin İade koşullarına uygun olan iade taleplerinize ait ödemeler tarafınıza 1 hafta içerisinde yapılacaktır. SSL, IP, Tüm Lisanslar ve Alan adı tescillerinin otomatik olarak Datacenter, Resellerclub, ICANN tarafından yapıldığı için , iadesi ve değişimi söz konusu değildir.
İptal Koşullarınız Nelerdir?

Satın aldığınız hizmetlerin iptali için Müşteri Panelinize giriş yaparak Hizmetlerim sekmesinden paket iptali seçeneğini seçmeniz gerekmektedir. Bir sonraki ay hesabınız için yeni fatura oluşturulmayacaktır.
Kurulum Zamanları (Teslimat) Ne Kadardır?

Kredi kartı ve Paypal ile yapılan ödemelerde kurulum otomatik olarak yapılmaktadır ve anında aldığınız hizmete ait bilgileriniz size email olarak sistem tarafından gönderilir. Banka havale/eft ile gönderdiğiniz ödemelerden sonra Müşteri Panelinize girerek Ödeme Bildirimi göndermeniz halinde kurulum en geç 12 saat içinde yapılmaktadır.
Garanti Koşullarınız Nelerdir?

Kullanım sözleşmesinde, garanti koşulları ve yasal yükümlülükler detaylı olarak anlatılmıştır. Bu sayfaya ulaşmak için tıklayınız.

Uyarı ve Koşullar ile ilgili olarak aklınıza takılan soruları info@mira.net.tr adresine yazabilirsiniz.