Hakkımızda

Mira Net 2006 yılından itibaren sizinle birlikte büyüyor.

Hakkımızda

Mira Net İnternet ve Bilişim Teknolojileri, 2006 yılında web hosting ve web tasarım alanında faaliyet göstermek üzere kurulmuş, deneyimli ve yenilikçi bir şirkettir. O tarihten bu yana, internetin hızla evrim geçirdiği dijital dünyada müşterilerimize en iyi hizmeti sunmak için var gücümüzle çalışmaktayız.

Geçmişten Günümüze

İlk olarak, mirahosting.com çatısı altında hizmet vermeye başlayan Mira Net, 2012 yılından 2022 yılına kadar www.mira.net.tr üzerinden müşterilerine hizmet sunmuştur. 2023 yılı itibariyle hosting, sunucu, domain, e-posta ve sistem projeleri hizmetleri ayrılarak www.mirahosting.com üzerine aktarılmıştır.

NEDEN BİZİ SEÇMELİSİNİZ?

Uzman Ekip, Bilgi, Birikim, Tecrübe Profesyonellik bir arada

Deneyimli Ekip

Mira Net, uzman ve deneyimli bir ekibe sahiptir. Her bir proje, sektördeki en iyi uygulamalara ve teknolojik gelişmelere uygun olarak yönetilir.

Kapsamlı Hizmetler

Web tasarımından e-ticarete, SEO'dan dijital reklam yönetimine kadar geniş bir hizmet yelpazemizle müşterilerimize eksiksiz çözümler sunuyoruz.

Tüm İhtiyaçlarınız Bir Arada

Firmanızın tüm internet hizmetleri tek bir firma üzerinden yönetmek istiyorsanız doğru adrestesiniz. Hangi hizmet hangi firmadaydı karmaşasına son veriyoruz. Faturalı hizmetlerimizle sizlerleyiz.
1 %
Müşteri Memnuniyeti
1 %
Bütçenize Uyumlu
1 %
Proje Odaklı
1 /7
Destek (E-Posta)
Çalışma Adımlarımız

Nasıl Çalışıyoruz

1
Strateji
Firmanızın domain, hosting, web tasarım ve seo gibi istediğiniz ihtiyaçlarınızın en verimli halinde stratejik planlaması yapılır.
2
Teklif ve Anlaşma
Yapılacak çalışmalar için yol haritası çıkartılır ve fiyat teklifi ile beraber sizlere iletilir. İki taraf için anlaşma sağlandıktan sonra çalışmaya başlarız.
3
Çalışma Süreci
Anlaşma sonrası proje çalışmalarına başlanır ve büyük bir titizlikle hizmetlerinizin oluşum süreci ilerletelir.
4
Tamamlanma
Onayınız dahilinde çalışmalar sonlandırılır ve son analiz için tarafınızla görüşülerek proje tamamlanır.
RAKİPLERİNİZDEN BİR ADIM ÖNDE OLUN

Firmanızı Beraber Büyütelim

0
Site İçi SEO Çalışması
Web sitenizin sayfa yapısı ve içeriklerini arama motorlarına göre optimizasyon ederek arama sonuçlarında daha iyi sonuç elde edin.
0
Teknik SEO
Sitenizin arama sonuçlarında daha iyi sonuç verebilmesi için organik teknik SEO çalışması ile sizlerleyiz.
0
SEO Analizi
Web site trafiğinizi en iyi şekilde yönetebilmek için SEO analizi yapmaktayız. Yapmış olduğumuz analiz ile beraber daha iyi sonuçlar almaktayız.
Yardım İster misin?